Jednička!

V turnaji jednotlivců s názvem Alberchický kahan ani jednou neprohrála! Na všechny si posvítila Jana Rozsypalová a zvítězila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druzí, ale…

Potřetí byli Radek Skopal a Jana Rozsypalová ve Valšovicích ve finále na Prvomájovém koulení. Zatímco předtím dvakrát za sebou vyhráli, letos se jim to do třetice nepovedlo a brali „jen“ druhé místo. V tripletu s nimi hrál Robert Janeček (Hrode Krumsín).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třetí v Orlové

Bronzovou příčku obsadili v dubnu na turnaji Memory Cup v Orlové Radek Skopal a Jana Rozsypalová.
Trojici s nimi tvořil Miloslav Pánek (Hrode Krumsín).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bronzové Beraní koule

Na třetím místě skončil v březnu v Albrechticích Martin Skopal. Spoluhráčem v turnaji dvojic Beraní koule mu byl Bogusław Biel z Polska.

Svatováclavský bronz

Třetí místo pro Radka Skopala a jeho spoluhráče Zbyška Pořízku (Hrode Krumsín) na Svatováclavském koulení ve Valšovicích.

Historický úspěch

V dramatickém finále výsledkem 13:12 zvítězili hráči Kulového blesku na srpnovém turnaji Centrope Slovakia. Prestižní mezinárodní turnaj ovládli Jana Rozsypalová, Radek Skopal a Jiří Voňka. Paradoxní je, že logo našeho klubu měli ten den na svých tričkách zkopírované nějací hráči ze Slovenska…

Dvě výhry v červenci

Dva turnaje za sebou, dvě výhry! Povedlo se Janě Konečné v červenci. Napřed v mixech v Litovli na turnaji kategorie „prestige“ vyhrála Hanácký Master Cup společně s Tomášem Michálkem (Carreau Brno) a Petrem Vavrovičem ml. (PC Sokol Lipník).

Blátivý bronz

Třetí místo pro Radka Skopala a Janu Rozsypalovou na Velikonočním vejci ve Vojnově Městci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do třetice druhých míst

Radek Skopal byl druhý s Hanou Šrubařovou (Carreau Brno) na Beraních koulích, pak byl druhý s Václavem Valíkem a Vojtěchem Žiakem (oba PAK Albrechtice) na Čerlinka Cupu a do třetice byl druhý s Janou Rozsypalovou a Miloslavem Pánkem (Hrode Krumsín) na Memory Cupu v Orlové. Právě tam se na bednu dostal i Jiří Voňka, který skončil bronzový s Šárkou Moosovou (Carreau Brno) a Bogusławem Bielem (Polsko).