2017

Svatováclavský bronz

Třetí místo pro Radka Skopala a jeho spoluhráče Zbyška Pořízku (Hrode Krumsín) na Svatováclavském koulení ve Valšovicích.

Historický úspěch

V dramatickém finále výsledkem 13:12 zvítězili hráči Kulového blesku na srpnovém turnaji Centrope Slovakia. Prestižní mezinárodní turnaj ovládli Jana Rozsypalová, Radek Skopal a Jiří Voňka. Paradoxní je, že logo našeho klubu měli ten den na svých tričkách zkopírované nějací hráči ze Slovenska…

Dvě výhry v červenci

Dva turnaje za sebou, dvě výhry! Povedlo se Janě Konečné v červenci. Napřed v mixech v Litovli na turnaji kategorie „prestige“ vyhrála Hanácký Master Cup společně s Tomášem Michálkem (Carreau Brno) a Petrem Vavrovičem ml. (PC Sokol Lipník).

Druhá výhra přišla po týdnu v Krumsíně, kdy zvítězila Jana Konečná a Jiří Voňka společně s Tomášem Michálkem (Carreau Brno) na vyhlášeném regionálu Krumsínská hróda, kde nechebele ani rebe…

Obhájeno!

Radek Skopal a Jana Rozsypalová ve trojici s Františkem Kaplánkem (Hrode Krumsín) po roce obhájili vítězství na Prvomájovém koulení  ve Valšovicích.

Blátivý bronz

Třetí místo pro Radka Skopala a Janu Rozsypalovou na Velikonočním vejci ve Vojnově Městci.

Do třetice druhých míst

Radek Skopal byl druhý s Hanou Šrubařovou (Carreau Brno) na Beraních koulích, pak byl druhý s Václavem Valíkem a Vojtěchem Žiakem (oba PAK Albrechtice) na Čerlinka Cupu a do třetice byl druhý s Janou Rozsypalovou a Miloslavem Pánkem (Hrode Krumsín) na Memory Cupu v Orlové. Právě tam se na bednu dostal i Jiří Voňka, který skončil bronzový s Šárkou Moosovou (Carreau Brno) a Bogusławem Bielem (Polsko).